Walking Dead season 4 spoilers: Will Daryl Dixon find love?

10. april 2013 at 18:33 | Darly |  The Walking Dead
Rozhodla jsem se přeložit zajímavý spoiler,na který jsem narazila na Normyho twitteru.

'Walking Dead' season 4 spoilers: Will Daryl Dixon find love?

Vypadá to,že Daryl Dixon je jednou z nejoblíbenějších postav ve Walking Dead. Spoilery ze 4. série naznačovaly různé aspekty show,ale žádný z nich se nezabýval jeho milostným životem.

8. dubna publikovala AMC druhou část Q&A s Robertem Kirkmanem,kde se projednávalo,zda postava,kterou hraje Norman Reedus najde lásku v nadcházející sérii.

Varování: Pokud nechcete znát žádný ze spoilerů 4. série Walking Dead,nepokračujte ve čtení.

Otázka milostného života Daryla Dixona přišla od fanouška Johnnyho Zimmermana,který napsal:

"Je pro mě těžké uvěřit,že největší pohodář v zombie apokalypse,je jediný,kdo s nikým nespí! Bude mít Daryl někdy milostný vztah?"

To není neobvyklá otázka. Když je teď týmovým hráčem,autorům se podařilo zajistit,aby si zachoval svou tvrdost,něco,co není nejjednodušší udělat. Nejen,že autoři uspěli při tom,udělat jeho proměnu souvislou,ale Norman Reedus odvedl fenomenální práci při hraní své role.

Carol a Daryl mají nějaký typ chemie,ale zatím nenastala žádná fyzická akce,jen nějaké flirtování a pár těch pohledů,které si navzájem dávají čas od času.

Robert Kirkman naznačil,že milostný vztah by se mohl objevit,ale nezmínil Carol. Nechtěl ji ani vynechat,takže fanoušci zůstávají ve tmě o tom,kdo ta žena bude,pokud se tvůrci rozhodnou dát Darylovi přítelkyni. Robert odpověděl:

"Nikdy neříkej nikdy! Myslím,že by se to případně stát mohlo. Nechci nic spoilovat,ale Daryl je komplexní charakter a opravdu měl hodně emocionálních překážek k překonání ve svém životě. Je trochu zvláštní,že jsme ho neviděli v takovém milostném světle,ale myslím,že to přidává vrstvu jeho charakteru,která ho dělá o něco více tajemným a skvělým. Ale žádný milostný zájem o něj bych v budoucnu nevylučoval."

Klíčové fráze se zde zdají být "nikdy neříkej nikdy" a "v budoucnu." Zatímco mnozí fanoušci by byli rádi,aby se to stalo ve 4. sérii Walking Dead,vypadá to,že by se to nemuselo stát až mnohem později.

A co si myslíte vy o spoilerech 4. série,které jste si teď přečetli? Chtěli byste vidět Daryla Dixona,jak s někým chodí nebo ho preferujete takového,jaký je? Pokud postava,kterou hraje Norman Reedus dostane milostný zájem,měla by to být Carol nebo někdo jiný?


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Chantal | robert-downeyjrcz Chantal | robert-downeyjrcz | Web | 14. april 2013 at 10:55 | React

Týý jo, zajímavé :O

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama