July 2013

LAYOUT »001

24. july 2013 at 12:29 DESIGNES
Walker Stalker Con 2013 Video

14. july 2013 at 16:05 | Darly |  The Walking Dead
Melissa McBride na svém twitteru zveřejnila odkaz na tohle video s textem: Hahaha ok, that was funny (poor kid). (my mom used to do that to me :D)


The Walking Dead Spoiler: Daryl Might Be Getting a New Weapon

13. july 2013 at 15:35 | Darly |  The Walking Dead
Darylova hlavní zbraň ve Walking Dead je kuše. Je to skvělá zbraň k odstřelování walkerů jednoho po druhém,ale přemýšleli jste někdy o tom,co by se stalo,kdyby se Daryl dostal do celé hordy walkerů? Nebo co kdyby se walkeři začali pohybovat o něco rychleji?

Zůstal by Daryl u používání jeho kuše? Nebo by se rozhodl pro jinou volbu zbraně? No,Comicbook.com dal dohromady nějaké informace,které naznačují,že Daryl Dixon by mohl zaměnit svou kuši za větší palebnou sílu ve čtvrté sérii The Walking Dead.

Za prvé,Norman Reedus naznačil,že hrozba zombies bude ve čtvrté sérii opět hrát roli. Norman Reedus řekl: "Už představili způsob jak udělat zombies znovu děsivými,a oni jsou děsiví. Nová hrozba je prostě neskutečná. Samozřejmě vám nemohu říct,co to je,ale je to briliantně napsané."

Poté,Norman Reedus vysvětlil Kevinu Smithovi z Comic Book,že jedním z problémů s kuší bylo,pokud se před ním objevily spousty věcí k zabití. Norman Reedus řekl: "Jo,je to zábavná zbraň a každý vypadá skvěle,když drží kuši. Není to M-16."

Nakonec,herec Norman Reedus nedávno tweetnul odkaz na video,kde provádí střelbu na terč na střelnici se zbraní,která se jeví jako vysoce výkonný kulomet M-16. Mohl by Reedus trénovat na nadcházející scénu ze čtvrté série The Walking Dead? Je možné,že bude Daryl potřebovat trochu větší palebnou sílu než normální?


Zdroj: Comicbook