April 2014

SEASON 5 » CO NÁS ČEKÁ? II

29. april 2014 at 5:15


Upozornění: Tento článek obsahuje spoilery.Opět tu mám pár věcí, konrétně tedy šest věcí, co by se mělo stát v season 5. Prozradil je Scott Gimple při rozhovoru s Larrym Kingem.

» Morgan se vrátí -(mělo to bý už před čtvrtou sérií, ale teď si je již jistý)
» Season 5 naváže na čtvrtou sérii přesně tam kde skončila - nebudou tam žádné časové skoky jako v ostatních seriích.
» Dozvíme se co je s Beth, kde vůbec je?
» Season 5 bude směsicí komiksových a seriálových událostí.
» Měli bychom se dočkat trochu větší akce.
» Dočkáme se dalších páru - Glenn a Maggie už v tom nebudou sami.

APRIL 25-27TH, CHILLER THEATRE EXPO IN PARSIPPANY

28. april 2014 at 6:14

Norman se společně s Jonem (Shane) zúčastnili Chiller Theatre Expo, který se konná tento víkend. Objevilo se neskutečně moc fotek. V celém článku ještě můžete najít fanouškovské video a kouknout se jak Norman komunikuje s fanoušky.


image host image host image host image host

APRIL 24TH LUNCHES IN SOHO, NYC

26. april 2014 at 16:51

Já sice nejsem zastáncem těhlech paparazzi "candids" fotek, ale bohužel fanstránky se bez nich neobejdou, protože každý chce vidět jak jeho oblíbený herec, chcete-li idol, vypadá. Takže ani moje stránka se tomu nevyhne a proto přidávám fotky z 24.4. kdy byl Norm na obědě s přáteli v Soho, NYC.


image host image host image host image host

SOUNDTRACK

26. april 2014 at 10:05
SEASON 1

» Wang Chung - Space Junk ( Days Gone Bye )


SEASON 2

» Johnny Cash - I see a Darkness ( What Lies Ahead )
» Clutch - The Regulator ( Nebraska )
» Wooden Shjips - Lazy Bones ( 18 Miles Out )
» Wye Oak - Civilian ( 18 Miles Out )


SEASON 3

» Baby Bee - Love Bug ( Say the Word )
» Tom Waits -Hold On ( Home )
» Fink - Warm Shadow ( Arrow on the Doorpost )
» Motorhead - Fast and Loose ( The Suicide King )
» Ted Nugent -Turn it up ( The Suicide King )

SEASON 4 BUDE CO NEVIDĚT DOPLNĚNA


JUDAS †

25. april 2014 at 13:04
Většina lidí vůbec netuší, že Norman si zahrál "hlavní" postavu ve videoklipu od Lady Gaga s písní Judas. Sama jsem se to dozvěděla asi před měsícem. Nikdy jsem si toho nevšimla a byla jsem z toho nadšená. Píseň mám ráda a Normanovi tam to jak jinak než sluší, hraje samozřejmě Jidáše (Judas). Tak kdo nevěděl honem mrkněte. :)


SEASON 5 » CO NÁS ČEKÁ?

23. april 2014 at 9:45

Upozornění: Tento článek obsahuje spoilery.


» V 5. serii se více zaměříme na 3 vedlejší postavy: Herec Andrew J. West - který hraje Garetha (vůdce přeživších v útočišti Terminus a který byl poprvé viděn ve finále 4. serie) bude mít větší rozpětí v další serii po boku dvou již nám známých hereček.

» Alanna Masterson - která hraje Taru (bývalou Guvernérovu následovnici) a Christiana Serratos - která hraje Rositu (členka vojenské party, která se snažila dostat Eugena Portera do Washingtonu) - se také více projeví.

» The Walking Dead zaznamenalo rekordní hodnocení finální epizody 4. serie - podle předběžných údajů se 15,7 milionů diváků dívalo na premiéru této epizody a tím se stala tato epizoda nejsledovanějším finále.

» Tvůrce Robert Kirkman řekl v TVLine o finále: "Máme trochu pocit, že potřebujem více záhad, aby si nad tím mohli diváci lámat hlavu, proto jsme nechali osud Beth, Carol, Tyreese a Judith nejasný. " Pobyt našich přeživších vyřešíme poměrně rychle, až se vrátíme v 5. serii." Dále dodal: "Kdo jsou lidé obývající Terminus a jaké jsou jejich plány - tím se budeme v 5. serii zabívat také poměrně krátce."

» Scott Gimple - režisér TWD řekl, že dalších 8 epizod bude výrazně odlišný od charakteru 4. serie.

» "Řekl bych, že tyto epizody budou více akčnější, se spoustou velkých zvratů," řekl Gimple. "85% našich přeživších je zase spolu a jak diváci dobře odhadují, chystáme se je nechat pohromadě, protože nám to dává zcela novou emocionální dynamiku."

» Gimple vzkazuje fanouškům:"Připravte se na velmi odlišné The Walking Dead ."

» 5. série se vrací v říjnu roku 2014.

DARYL DIXON

23. april 2014 at 9:43

DARYL DIXON

Daryl Dixon je jeden z přeživších z táboru z Atlanty. Je často náladový a rychle se uchýlí k násilí v ohrožujících situacích, ale stále je podstatně více rozumný a rozvážný než jeho starší bratr Merle Dixon. Je zkušený stopař a lovec, je naprosto přesný s kuší a obsadil významnou roli v ochraně členů skupiny a také nahradil Shanea jako pravou ruku Ricka. Ačkoli byl na začátku sérií představován jako samotář ve skupině, začal se mezi všechny začleňovat, zejména je dobrý přítel Ricka a čímdál více se vyvíjí vztah meti ním a Carol. Před apokalypsou; Daryl a Merle žili v horách severní Georgie, pod střechou jejich nedbalých rodičů, otec byl alkoholik a matka náruživý kuřák. Když byli oba malí, zemřela jim matka v hořícím domě, který byl zapálen cigaretou, když spala. Merle vychovával Daryla tak, aby se dělil o své názory a aby se choval jako dospělý muž. Nicméně Merle často nebyl v Darylově životě, takže se Daryl o sebe musel často starat sám. Během svého dětství se jednou ztratil v lese, ve kterém byl 9 dnů. Přežíval na lesním ovoci. Když se mu podařilo najít cestu domů, Merle ani jeho otec si nevšimli, že byl pryč.

ZAJÍMAVOSTI

• Darylova zbraň je The Horton® Scout HD™ 125 kuše.
• Daryl není v komiksu.
• Daryl má Merlovu motorku a skrývá jeho drogy (legální i nelegální) v případě, že budou zapotřebí.
• Daryl je jeden ze tří lidí, kteří byli obětí přítele, první byl Carl Grimes a druhý Otis.
• Daryl je čtvrtý člověk, který zabil živou postavu, další byl Shane, Rick a Hershel.
• Se smrtí Shanea Daryl naplnil roli Rickové pravé ruky, podobně jako Tyreese v komiksu.
• Motorka, kterou má Daryl, nese logo German Waffen SS.
• Vypadá to, že to Daryl dobře umí s dětmi, protože byl jediný, kdo uklidnil dítě, které plakalo celý den.
• Daryl je první lučišník, který byl v show představen a jediný z přeživších z Atlanty. Ostatní, Shupert a Haley, jsou z Woodbury.


ZDROJ - DARYL DIXON


SEASONS

23. april 2014 at 9:40

SEASONS

» more about / SEASON I
» more about / SEASON II
» more about / SEASON III
» more about / SEASON IV

O SERIÁLU

23. april 2014 at 9:40

THE WALKING DEAD

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

AKTUÁLNĚ 20.4. 2014

20. april 2014 at 20:04 Other

Ahoj, dobrý den, zdravím všechny,
Kdo zavítal na tento blog, nejspíš zjistil, že je znovu aktivní. Proč? Plánovala jsem si založit stránky o Walking Dead a Normanovi. Ale jedny už existovaly a byly to tyto. Přišlo mi hrozně líto, že slečnu blogování přestalo bavit. Tak jsem se rozhodla ji kontaktovat a domluvily jsme se, že se blogu ujmu. Ještě jednou díky Darly :). Pokusím se to tu teď všechno upravit a "dohnat". Doufám, že se mnou budete spokojeni. V nejbližší době budu nabírat affiliates takže se určitě některým z Vás ozvu. Dneska jsem na blogu doplnila vše o TWD, rozcestníky a poupravila nějaké články. Také je v plánu nový design, ale vše časem. Tak dnes toho bylo až až.

Pěkný zbytek večera, Vlcina